محصولات

چسب و درزگیر

مشاهده  
محصولات مراقبت و نگهداری خودرو

مشاهده  
چسب پی.وی.سی

مشاهده  

محصولات شرکت کاریز  با اتکا به تجربه حاصل از چهار دهه فعالیت در زمینه خدمات‌‌رسانی به صنایع تولیدی، شیمیایی و ساختمانی با گرایش به فن‌آوری‌های روز و با ترسیم راهی خلاقانه و همکاری با شرکای قدرتمند بین‌المللی برای خدمت به مشتریان خویش همواره گزینه نخست در بین تامین‌کنندگان کالا و خدمات بوده است.این شرکت همواره سعی به تامین با کیفیت ترین و مناسب ترین کالا ها برای ارائه در بازار ایران داشته است.چشم‌انداز ما پیشگام بودن در منطقه خاورمیانه و بهره‌برداری از تجارب ارزشمند خود برای تقویت نام تجاری خویش است.اطمینان داریم که طرف‌های تجاری ما به نام تجاری کاریز اعتماد دارند . ما نیز تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا نام کاریز را در میان نام‌های تجاری معتبر و باسابقه در کشورهای منطقه قرار دهیم. کاریز بهترین پشتیبانی فروش و پس از فروش را عرضه و متعهد به ارائه خدماتی درجه اول است.

منظور از تعهد به خدمات عالی ارائه خدمات بهتر نیست.  بلکه ارائه “بهترین” خدمات است. کاریز با امید به ساختن فردایی بهتر در برای عرصه تولید و تجارت کشور با تمام توان در راستای توسعه کسب و کار خود گام بر می‌دارد.ارایه بهترین راه حل با توجه به نیازمندی‌های مشتریان : ماموریت ما حل مسائل خریداران و برآوردن نیازمندی‌های آنان با استفاده از دانش و تجربه خویش است.عرضه محصولات خلاقانه با آخرین فن‌آوری‌ها : امروزه خلاق بودن آسان و کم هزینه نیست. ماموریت کاریز ترسیم راه خلاقیت و بهره‌برداری از آخرین فن‌آوری‌ها برای خدمت به خریداران خویش است. ما در مجموعه خود باید خلاق باشیم؛ زیرا با خلاقیت است که می‌توانیم زنده بمانیم و ادامه حیات دهیم.

عمده  محصولات شرکت  کاریز:

محصولات شرکت کاریز از سه قسمت اصلی  چسب و درزگیر های سیلیکونی | چسب PVC | محصولات نگه داری خودرویی می باشد: چسب و درزگیر  سیلیکونی با برند های  بوستیک intex, seven, L800,TP-100,gt  |چسب  های PVC تونیکس Tonix در وزن های متفاوت با بروز ترین فرمولاسیون روز آلمان|محصولات نگه داری خودرویی  با برندهای DG و LUXIT شامل انواع اسپری تایر موتور شور مکمل اکتان   مکمل انژکتور  اسپری داشبورد|اسپری های فوم پلی اورتان درزگیرهای پلی اورتان اتومبیل و ساختمانی|چسب ۱۲۳ MDF با برند های سون و اینتکس|دستگاه های تزریق  فالکون.