درباره ما

شرکت کاریز با بیش از 40 سال تجربه در زمینه خدمات‌‌رسانی به صنایع تولیدی، شیمیایی و ساختمانی با گرایش به فن‌آوری‌های روز و با ترسیم راهی خلاقانه و همکاری با شرکای قدرتمند بین‌المللی برای خدمت به مشتریان خویش همواره گزینه نخست در بین تامین‌کنندگان کالا و خدمات بوده است. چشم‌انداز ما پیشگام بودن در منطقه خاورمیانه و بهره‌برداری از تجارب ارزشمند خود برای تقویت نام تجاری خویش است. اطمینان داریم که طرف‌های تجاری ما به نام تجاری کاریز اعتماد دارند و ما نیز تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا نام کاریز را در میان نام‌های تجاری معتبر و باسابقه در کشورهای منطقه قرار دهیم. کاریز بهترین پشتیبانی فروش و پس از فروش را عرضه و متعهد به ارائه خدماتی درجه اول است. منظور از تعهد به خدمات عالی ارائه خدمات بهتر نیست؛ بلکه ارائه “بهترین” خدمات است. کاریز با امید به ساختن فردایی بهتر در برای عرصه تولید و تجارت کشور با تمام توان در راستای توسعه کسب و کار خود گام بر می‌دارد. 

چشم انداز

  • ارائه بهترین راه حل با توجه به نیازمندی‌های مشتریان : ماموریت ما حل مسائل خریداران و برآوردن نیازمندی‌های آنان با استفاده از دانش و تجربه خویش است​.
  • عرضه محصولات خلاقانه با آخرین فن‌آوری‌ها : امروزه خلاق بودن آسان و کم هزینه نیست. ماموریت کاریز ترسیم راه خلاقیت و بهره‌برداری از آخرین فن‌آوری‌ها برای خدمت به خریداران خویش است. ما در مجموعه خود باید خلاق باشیم؛ زیرا با خلاقیت است که می‌توانیم زنده بمانیم و ادامه حیات دهیم.
  • ارائه خدمات قابل اعتماد، با کیفیت بالا و با قیمت معقول : ماموریت کلیدی کاریز توجه کانونی به کیفیت و قیمت به عنوان ابزارهای اساسی خدمات‌رسانی خویش است. نظر ما فراهم کردن محصولاتی با بالاترین کیفیت و با قیمت قابل قبول برای خریداران است.​
  • شفافیت کسب و کار با شرکای تجاری : ماموریت ما مستلزم شفاف بودن فعالیت‌های خود نه تنها با خریداران بلکه با فروشندگان و طرف‌های تجاری خویش است. کاریز بر این باور است که تنها مدل موفق در کسب و کار مدل بُرد-بُرد است که با راهبرد، روش‌ها و مستندات شفاف میسر می‌شود.​
  • افزودن دانش فنی و گسترش بازار با برقراری ارتباط کاری با طرف‌های تجاری : با تکیه بر اصول ماموریت خود در پی گسترش بازار خویش و بهبود دانش فنی مجموعه از راه برقراری ارتباط با طرف‌های تجاری درجه اول هستیم. قویاً بر این باوریم که به تنهایی نمی‌توانیم موفق شویم. امروزه با هم بودن عامل کلیدی موفقیت در کسب و کار است.​
  • گسترش خدمات خود در بازار خاورمیانه : ما خدمات (مشورتی و فنی) خود را پیش از فروش به بازارها عرضه می‌کنیم و بیشترین تلاش خود را به کار می‌بندیم تا خدمات ما در اولویت اول، پیش از فروش، به مشتریان ارائه شود.

شبکه مشتریان

کاریز مفتخر است که با بیش از چهار دهه تجربه و حضور در بازار توانسته رابطه‌ای قوی، مستمر و بر پایه اعتماد متقابل با شبکه مشتریان و نمایندگان خود برقرار کند. مشتریان سرمایه‌های ما هستند و ما به انتظارات آنان احترام گذاشته و مناسبات خود را با خریداران بر مبنای رضایت درازمدت آنان برقرار و حفظ می‌کنیم. کاریز با بیش از 500 مشتری فعال، 50 نماینده اصلی و ده‌ها شریک تجاری در سراسر کشور نامی شناخته شده و قابل اعتماد در صنعت، تولید و ساختمان می‌باشد.

 

get

شرکت پویا تجارت ایران کاریز دارای 30 نماینده فعال در سطح کشور می باشد.